XXIV Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych - 21.09.2008


Była to nasza pierwsza wystawa. Ale "pierwsze koty za płoty" - Żużel zdobył ocenę "wielce obiecującą", a w opisie sędziego Krystyny Sajnóg znalazła się między innymi uwaga o wyjątkowo radosnym charakterze Żużlowatego. No ba. :-) Miejsce oczywiście pierwsze, jednak to akurat nie było trudne, bo był jedynym wystawianym szczenięciem w rasie. He, he. :-)

Dokumentacja wideo w dziale filmy. ;-)


         


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych z okazji 70-lecia Związku Kynologicznego w Polsce - 8/9.11.2008


Druga wystawa była całkowitą porażką, daliśmy w dużym stopniu przykład, jak nie należy zachowywać się na wystawie... Opis sędziego był pozytywny, m. in. "duże nadzieje wystawowe po ułożeniu psa". No właśnie... A sądziliśmy, że to już się udało... Bynajmniej. ;) Cóż, kolejne doświadczenie za nami.


   


X ZImowa Wystawa Psów Rasowych - CAC Głogów 24.01.2009


Wybiegaliśmy z Żużlem tytuły Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w rasie. Yeah!!! :-) Nie było idealnie, ale było nieźle. :-) Była to sympatyczna, niewielka, dobrze zorganizowana wystawa. Mimo ciasnoty i małych ringów - daliśmy radę. Link do filmu z wystawy - w filmach.


             


XXV Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych - 08.03.2009


I znów udało się nam przywieźć z wystawy tytuły Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszego Juniora w rasie. :-)


   


XXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Opolu - 25-26.04.2009


Ocena doskonała, ale to by było na tyle. ;-)XVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Łodzi - 02-03.05.2009


I tak po cichutku Żużel wybiegał ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie. A przede wszystkim ukończył młodzieżowy championat Polski.
Żużel Championem!!!
Tralala!!! ;-)


             


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Prestige 2009 - Leszno 23/24.05.2009


Pierwszy występ Żużla w klasie pośredniej i od razu CWC oraz przy okazji resCACIB. :-)


   


VII Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Antoninek 06.06.2009


Mamy kolejne CWC. :) I fajnie jest, teraz robimy sobie kilka miesięcy przerwy w wystawach, no, chyba, że skusi nas klubówka we wrześniu. :-)


             


XI ZImowa Wystawa Psów Rasowych - CAC Głogów 22.01.2010


Żużel otrzymał od sędziego Theo Leenena ocenę doskonała, pierwszą lokatę w klasie, tytuł BOB oraz CWC, który był ostatnim do kolekcji mianującej Żużelka
Championem POLSKI!!!
Ha! ;-)


             


Klubowa Wystawa Retrieverów - Czerniejewo 18.09.2010


Żużelek - Zwycięzcą Klubu!!!. :-) Sędziowała Joyce Ryder.


             


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 07.11.2010


Wystawę sędziowała Zdenka Jilková. Żużel wygrał klasę otwartą, otrzymał ocenę doskonałą i CWC.


             


Międzynarodowa Wystawa Psów Drezno 23-24.04.2011


Pierwsza zagraniczna wystawa Żużla udała się całkiem nieźle - sędzia Hassi Assenmacher-Feyel dała Żużelkowi ocenę doskonałą, pierwszą lokatę w klasie otwartej, resCACIB oraz CAC.

A przy okazji zbadaliśmy Żużlowe rzepki i otrzymaliśmy certyfikat na PL0. :-)Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 22.10.2011


Żużelek występował tego dnia w klasie otwartej - otrzymał ocenę doskonałą, lokatę drugą i ciekawy opis. ;-) Sędziowała Ewa Szeliga-Szeremeta.


   


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań 23.10.2011, "Polish Winner", Crafts' qualifications


W drugim dniu poznańskiej wystawy Żużel wybiegał ocenę doskonałą i lokatę PIERWSZĄ w dumnej stawce dumnej klasy championów. Yeah! ;-)
Sędziowała Małgorzata Lorenc.


   


XVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Katowice 16-18.03.2012


Wyjątkowa wystawa i wyjtkowi sędziowie. :-) Wygrane prawie wszystko co było do wygrania - ocena doskonała w klasie championów, CAC, CACIB, BOB (sędzia Paolo Dondina) oraz BOG (sędzia Janusz Opara). :-)

A poza tym prezentacja w finale wystawy - Best in Show, przed sędzią Frankiem Kane. Bezcenne. :-)


         


XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 5-6.05.2012


Mimo burzowych chmur i paskudnych szaszłyków, bardzo miła wystawa z dobrym sędzią - Ray'em Strudwickiem. Żużel zwyciężył w klasie championówł, otrzymał ocenę doskonałą, CAC i ostatecznie resCACIB.


             


XXIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Goes (NL) 20-21.04.2013


Dzień był słoneczny, ale bardzo chłodny i wietrzny. Ale przede wszystkim szczęśliwy - Żużu występujący w klasie użytkowej otrzymał ocenę doskonałą, a w porównaniu z resztą doborowej stawki - CAC & CACIB. I był to ostatni CACIB, który potrzebny był Żużelkowi do uzyskania tytułu interchampiona (CIB). :-)


             


Eendaagse Show 13.12.2013 i Amsterdam Winner Show 15.12.2013


Dwa dni wystaw, ogromne stawki i niesamowite emocje. Podczas pierwszej z wystaw Żużel otrzymał od sędzi Carmen Navarro ocenę doskonałą i pierwsze miejsce w klasie użytkowej. Kolejny show, czyli wystawa o tytuł zwycięzcy Amsterdamu, był jeszcze bardziej emocjonujący - po długo trwających oględzinach i wielu przebieganych metrach Żużel otrzymał z rąk sędziego Dimitrisa Antonopoulosa ocenę doskonałą, pierwsze miejsce w klasie użytkowej, podwójny CAC, CACIB, tytuł Amsterdam Winner oraz do kompletu - kwalifikację na Crufts 2014! :-)


             


Ijsselshow i Hanzeshow - Zwolle 4-5.10.2014


Kolejna duża dwudniowa wystawa i jak to często na takich imprezach bywa - dwie różne oceny, jedna bardzo różna od drugiej. :-) Pierwszego dnia, podczas Ijsselshow, Żużel został bardzo pozytywnie oceniony przez sędziego W.P.G. Hochstenbacha, otrzymując od niego ocenę doskonałą, pierwsze miejsce w klasie użytkowej oraz CACIB, a przede wszystkim czwarty CAC, który uczynił Żu nowym championem Holandii! :-)
Druga wystawa, Hanzeshow, była sporym zaskoczeniem, uczącym, jak duży dystans należy mieć do subiektywnych ocen sędziów. :-) Tego dnia Żużel od sędziego C.F. Ruttena otrzymał ocenę bardzo dobrą, więc na dalszą walkę o tytuły już tego dnia nie było szans.
Mimo mieszanych uczuć po wizycie w Zwolle, jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Żużel ukończył, naprawdę niełatwy do zdobycia, championat Holandii. :-). :-)